Versenyfelhívás - 3. osztályosok részére

A Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával a Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola versenyt hirdet 3. osztályosoknak magyar nyelv és irodalom, matematika és környezetismeret tantárgyakból melyet 32. alkalommal szervezzük meg iskolánkban.

A verseny célja: tehetségkutatás, a tehetséggondozók találkozója

Minden tanuló egyénileg versenyez az általa választott tantárgyból.

A verseny ideje: 2024. április 23. (kedd) 13.00 óra

Jelentkezési határidő: 2024. április 16.

Nevezési díj: nincs

Nevezés módja: https://forms.gle/nyTiS5397JRpdjuKA

Hozzájáruló nyilatkozat

A versenyzők felkészítése a tantervi követelmények optimumának figyelembevételével történjen. A versenyzők feladatlapon dolgoznak. Szükséges eszközök: toll, ceruza, színes ceruza készlet, radír.  Egy iskolából, egy tantárgyból osztályonként maximum 2 fő versenyezhet!

A versenyek helye: Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola, 4142 Zsáka, Kölcsey u. 2.

A versenyről érdeklődhetnek az iskola titkárságán, a következő telefonszámon: 06/54-442-079, illetve e-mailben, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Támogatóink:

Berettyóújfalui Tankerületi Központ